You are one step ahead of the competition with us
Products Our offer

Navigation

Virtualizace a VPS servery

Snadno modifikovatelný virtualizovaný hardware

FlexiVPS je nejefektivnějším nahrazením fyzického serveru virtuálním. Službu FlexiVPS provozujeme na virtualizované platformě cloudové virtualizační služby Nethost NLOOUD VPS, která Vám garantuje nejvyšší dostupnost služeb.

odrážky flexi-vps

Pokročilá virtualizační technologie

Nejflexibilnější VPS servery s vynikajícím poměrem cena výkon. Pokročilá virtualizační technologie (plnohodnotná HW virtualizace), adaptivní garance výkonu a odezvy, neomezená data, pravidelné zálohování, hybridní síťový storage pro failover řešení. Virtuální servery jsou spravovány pomocí vzdáleného aplikačního prostředí (API), nebo přímo využitím webové konzole, kde lze plnohodnotně měnit parametry VPS serveru. www.flexi-vps.cz

logo flexivps

Jednoduchá modifikace

Virtualizovaný hardware je možné velmi jednoduchou cestou modifikovat a měnit parametry tak jak zrovna Vy potřebujete a to vše při plném provozu bez jakýkoliv nežádoucích výpadků služeb. Díky tomuto řešení, se k Vám dostává nejvýhodnější služba poskytovaná na českém a slovenském trhu IT služeb.

konfig flexi vps

Vlastní konfigurátor na www.flexi-vps.cz

Pomocí konfigurátoru rychle zjistíte cenu Vaší vlastní konfigurace, nastavte si parametry vyhovující přesně Vašim představám a požadavkům. Minimální konfigurace flexi-vps serveru je 1NVCPU, 512 MB RAM, 10 GB HDD za bezkonkurenční cenu na českém a slovenském trhu. Server Vám připravíme s libovolně zvoleným a nainstalovaným operačním systémem. Pro použití Windows Server je doporučena minimální konfigurace 2 NVCPU a 1 GB RAM, tak aby systém spolehlivě fungoval.

více informací lze získat přímo ze stránek www.flexi-vps.cz