Products Our offers
 

Navigation

Nethost Viwefix

Outsourcing hostingových aktivit

Nethost Viwefix je platforma, která umožňuje partnerům jednoduchý provoz a správu hostingových služeb. Flexibilní systém je individuálně konfigurován dle skutečných potřeb a požadavků konkrétního zákazníka. Díky bezchybné správě a jedinečným vlastnostem naší služby Viwefix se můžete naplno věnovat vlastnímu obchodu a nemusíte řešit technologické fungování produktů. Díky službě Viwefix můžete ovládat služby jako VPS, webhosting, domény, SSL certifikáty a další.

viwefix koule

Integrace do Vašeho IS

Produkt Nethost Viwefix byl vyvinut na základě požadavků našich zákazníků, vyhovuje tedy přesně těm potřebám, které na něj zákazníci kladou. Lze jej snadno integrovat do Vašeho stávajícího informačního systému a všechny potřebné funkce lze ovládat přes vzdálené aplikační prostředí (API), které umožňuje naprostou volnost v tom, jak bude aplikace vypadat a jaké funkce svému zákazníkovi zpřístupníte.

viwefix_1

Individuální řešení

Nethost Viwefix je zcela individuální řešení. Na trh přináší filosofii technického specialisty, jejímž prostřednictvím umožňuje plně potlačit přítomnost skutečného technického poskytovatele služeb. Dává tedy partnerům možnost vystupovat jako primární dodavatel všech nabízených produktů, včetně použití svých re-brandovaných nástrojů.

Viwefix lze provozovat na široké škále možností a variant. Od nákupu vyhrazené části serveru, kde platíte pouze za skutečné potřeby (pay per use) přes pronájem části serveru formou virtuálního serveru (VPS) nebo fyzického serveru. Výhodné především pro začínající projekty, nebo v případě snižování nákladů na již provozovaných službách.

Logo viwefix

Budujete vlastní portfolio služeb

Na rozdíl od konkurence nabízíte vlastní portfolio služeb. Produkty nepřeprodáváte, ale vytváříte si vlastní varianty. Parametry i prostředí lze nastavit tak, aby vyhovovaly Vašim potřebám a co nejlépe využívali výkon hardwaru pro nasazení Vámi vyvíjených aplikací. Získáte tak jedinečné portfolio, které bude přesně odpovídat Vašemu záměru.

Pro více informací kontaktujte obchodní odělení na obchod@nethost.cz

Chci vědět více

Write us

Your name:
Your e-mail adress:
Your e-mail adress:
Your e-mail adress:
Your message: